Demet Şener, Eski Eşi İbrahim Kutluay İle İlgili Şok Etkisi Yaratacak Açıklamalarda Bulundu!

1995 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışmasında 1. olan Demet Şener, bugün katıldığı 2. Sayfa programında eski eşi İbrahim Kutluay ile ilgili gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Olaylı biten evlilik ile ilgili hiç duyulmayan açıklamalarda bulunan Demet Şener, açtı ağzını yumdu gözünü.

İşte detaylar ?

1995 yılında Türkiye’nin en güzel kadını unvanını kazanan Demet Şener, zamanın etkilerine meydan okuyarak hala fit ve güzel görünümünü koruyor.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay aşkı bir dönem magazine bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

2005 yılında dünyaevine giren çift, 13 yıllık birlikteliklerinin ardından, 19 Ocak 2018’de evliliklerini sonlandırmıştı.

Bu evlilikten İrem ve Ömer isminde 2 tane çocuğu olan Demet Şener, bugün katıldığı 2. Sayfa programında çocuklarının babası İbrahim Kutluay ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

Kutluay’ın “Çocuklar 4 gün annede, 3 gün bende kalıyor” sözlerine tepki gösteren Demet Şener “Öyle bir şey yok. Çocuklar %99.99999 bende kalıyorlar. Hiç bizim böyle bir sistemimiz olmadı” dedi.

Eski eşi İbrahim Kutluay tarafından çocuklarının masraflarının karşılanmadığını söyleyen Şener, bu duruma da oldukça sert bir tepki gösterdi.

Çocuğunun diş teli parası için eski eşi ile mahkemelik olan Şener, adeta ateş püskürdü:

“Bunun için protokolde yazması mı gerekir? Oğlum gel neyse yaparım sana dersin. Bunun için git annen yapsın, git annen alsın ben nafaka veriyorum, yani nafaka veriyorsun çocukların eğitimi ve diğer ihtiyaçları artı sağlık sigortası, diş, diyetisyen, gözlük ve gözlük camı bunların hepsi açık ve net benim protokolümde yazıyor altında da imzası var” dedi.

Demet Şener açıklamalarına “Bunlar yapılmıyor, o yüzden ben burada bunu söylemek istedim. Ortada olan diğer şeyleri geçiyorum da yani bu kadarına da sessiz kalamayacağım” diyerek devam etti.

Açıklamaları bununla da sınırlı kalmayan Demet Şener, “İstersem Multi milyarder olayım babasının yapması gereken şeyi babasının hali vakti yerindeyken niye babası yapmıyor pardon” dedi.

Açıklamalarını diş teli olayıyla ilgili konuşarak bitiren Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay ile ilgili “Bununla ilgili insan gazeteye çıkmaya utanır” dedi.

Siz Demet Şener’in eski eşi İbrahim Kutluay ile ilgili açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx