ITServ, 10. yılında global atağa hazırlanıyor

ITServ, 10. yılında global atağa hazırlanıyor

 

Türkiye’de kurumların teknoloji ihtiyaçlarını tek noktadan çözen ITServ, 10’uncu yılını kutladı. Artık global arenada daha etkin bir varlık göstermeye hazırlanan ITServ, Londra, Dubai ve Riyad’daki ofisleriyle yatırımlarını artırarak küresel büyüme atağına geçecek

 

Türkiye’de kurumların teknolojiye açılan penceresi olan ITServ, 10. yılını iş ortaklarıyla birlikte kutladı. Global arenada daha etkin bir varlık göstermeye hazırlanan ITServ, Londra, Dubai ve Riyad’daki yeni ofislerle birlikte uluslararası alandaki yatırımlarını artırarak büyüme atağına geçiyor.

 

Sağlam temeller üzerinde başarılarla dolu bir 10 yıl geçirdiklerini vurgulayan ITGroup CEO’su Mehmet Ertan Erdoğan şöyle konuştu: “Kuruluşumuzda koyduğumuz hedeflere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar Türkiye’de ve bölge coğrafyada birçok kritik projeye imza attık ve sektör liderlerinden biri haline geldik. Şimdi ise bu başarıları uluslararası alanda sürdürmek ve genişletmek istiyoruz. Londra, Dubai ve Riyad’daki yeni ofislerimizle dünya çapında daha etkin ve geniş bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.”

 

Global teknoloji liginde yükselecek

 

ITGroup bünyesindeki ITServ, Türkiye’deki şirketleri tamamen yerli yazılımlar ve global çözümlerle dijital dünyaya taşıyor. Ortadoğu’da ve Avrupa’da 10 ülkede proje yürüten ITServ, yurtdışı atağıyla birlikte global teknoloji liginde üst sıralara çıkmayı hedefliyor. ITServ, yazılım ve donanım teknolojileri üzerine profesyonelleşmiş kadrosuyla şirketlerin içerisinde bir yazılım & teknoloji departmanı olarak görev alıyor. ITServ, sunduğu hizmetlerle iş ortaklarını para ve zaman kaybı yaşatmadan, teknolojik gelişmelerle buluşturuyor. 

 

Sistem entegrasyonu, bulut teknolojileri ve mühendislik alanlarındaki hizmetlerinin yanında kendi yazılımlarını da geliştiren ITServ, Türkiye’nin ilk yerli ve milli izleme yazılımı sertifikasına sahip ürün olan ITOC’u da (IT Operation Center) kurumlara sunuyor. ITOC ile kurumlara 7/24 tüm teknoloji altyapılarını kontrol imkanı sağlanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx