Milli Emlak Resmen Duyurdu. 33,000 TL’ye Arsa Sahibi Olabilirsiniz

Milli Emlak yapmış olduğu yeni paylaşım ile birlikte arsa sahibi olmak isteyenleri sevindirecek bir haber duyurdu. Yalnızca 33.000 TL’ye arsa sahibi olabilecek. İhale günle yalnızca beş gün kaldı. İşte o ihale ile ilgili tüm detaylar…

MİLLİ EMLAK AÇIKLADI

Uygun fiyatlı olarak arsa ve arazi sahibi olmak isteyen vatandaşlar adına Milli Emlak farklı dönemlerde satışa çıkarmış olduğu taşınmazları öne sürüyor. Bu taşınmazlar arasında en çok merak edilenler 50.000 TL’nin altında satışa çıkan arazi ve arsalar olarak gündeme geliyor. 50.000 TL’nin altında taşınmaza sahip olmak isteyenler adına Milli Emlak sevindiren haberi paylaştı. Erzurum’da bulunan Karaçoban ilçesi içerisinde 745.098 metre karelik arsa satışa çıktı. Milli Emlak bu arsayı son derece uygun fiyatlar ile satışa sundu. Konuyla ilgili detaylar paylaşıldı.

33.000 TL’YE ARSA SAHİBİ OLUNACAK

Uygun fiyatla arsa almak isteyenleri sevindiren haber Milli Emlak’tan geldi. Milli Emlak yok fiyata arsa satışı yapacak. Arsa satışı için son beş gün.

Milli Emlak yapmış olduğu duyuru kapsamı içerisinde Erzurum’un Karaçoban ilçesinde bir ihale yapacağını paylaştı. Bu ilçe içerisinde 8 Şubat 2024 tarihinde bir ihale gerçekleştirilecek. 745.098 metrekare arsa 33.569.10 TL’ye satışa çıkacak. Uygun fiyatlar sahibi olmak isteyenler adına Milli Emlak müjde dolu haberi duyurdu. Beş gün sonrasında gerçekleştirilecek olan ihale ile vatandaşlar uygun fiyatlı arsa alabilecek.

TEMİNAT BEDELİ AÇIKLANDI

Milli Emlak tarafından paylaşılan ilan ile birlikte uygun fiyatlı arsa satışı için teminat bedeli açıklanmış oldu. Teminat tutarı ile birlikte tarihlerde belirlendi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı şekilde Milli Emlak, Erzurum Karaçoban ilçesi içerisinde satışa çıkarmış olduğu arsa adına 6713.82 TL’lik teminat tutarı belirledi. İhale tarihi ise 8 Şubat 2024 oldu. İhale saati sabah saat 10:00 olacak. Söz konusu olan 745.098 metre² arsa için iletişim adresi Erzurum Valiliği şeklinde belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx