Shiba Inu’nun düşüşü ve yükselişi balina yatırımcılarına bağlı

Shiba Inu‘nun (SHIB) fiyatı durgunlaşarak en son Mayıs 2021’de görülen önemli yatırımcı kayıplarına ve zincir içi işlemlerde düşüşe yol açtı. Bu faaliyet eksikliği, yatırımcılar arasında karamsarlık duygusu yarattı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) potansiyel bir sıçramaya işaret etse de SHIB’in 2023 için yeni bir düşük seviyeye ulaşma riski devam ediyor.

SHIB arzındaki, şu anda 623 trilyon SHIB’e sahip olan balina yatırımcılarına doğru kayma, bireysel yatırımcıların varlıklarından 60 milyon dolar kaybetmesinin ardından geldi. Birkaç kişinin elinde bu kadar büyük bir altcoin yoğunlaşmasıyla, SHIB için yükseliş hissini yeniden ateşleme ve fiyat toparlanmasını tetikleme olasılığı büyük ölçüde bu balina yatırımcılarına bağlı.

Bu durum, özellikle Shiba Inu gibi daha küçük, daha değişken kripto para birimleri için büyük sahiplerin piyasada uygulayabileceği etkinin altını çiziyor. Kripto para biriminin fiyat performansı ve gelecekteki yörüngesi artık bu balinaların eylemlerine bağlı görünüyor ve altcoin piyasasında oynadıkları önemli rolü vurguluyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullar bölümüne bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx