WhatsApp Kullanıcı Adı Seçmenize İzin Verecek

WhatsApp, sonunda numaralarını almak zorunda kalmadan kişi eklemenize izin verecek olan bir kullanıcı adı seçme özelliğini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

WABetaInfo tarafından tespit edilen en son özellik, WhatsApp’ın şu anda kullanıcıların hesapları için benzersiz kullanıcı adlarına sahip olmalarını sağlayan bir özelliği test ettiğini gösteriyor. Bu, kullanıcıların aslında telefon numaraları yerine kullanıcı adlarını kullanarak birbirlerini arayabilecekleri anlamına gelmekte.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, WhatsApp aslında benzersiz bir kullanıcı adı seçmenize izin verecek. Bunun nasıl çalışacağını tam olarak bilmesek de numaranızı kişilerle ile paylaşmak yerine kullanıcı adınızı paylaşarak daha güvenli bir yol seçebileceksiniz. Özelliğin şu anda hala geliştirme aşamasında olduğunu da belirtelim.

WhatsApp, son birkaç aydır sürekli olarak bir dizi özellik ekliyor. Kısa bir süre önce şirket, mesajlarınızı düzenlemenize izin veren bir güncelleme yayınlamaya başladı. Ardından bireysel sohbetleri kilitlemenize izin veren bir özellik sağlandı ve başka birçok özellik için de çalışılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir